Hakkımızda

” Başarınız Başarımızdır ”

Günümüzde artık  eğitim, klasik sınıf sistemden çıkıp daha çok  bireysele kaymaktadır. Sınıf ortamının kalabalık olması ve her öğrencinin aynı seviyede olamaması nedeniyle istenilen verim alınamamaktadır. Bire bir ve özel eğitim ile her öğrencinin seviyesine ve hızına göre eğitim verilerek daha verimli yol alınmaktadır. Güncel eğitim sisteminin farkında olarak yola çıkan DERSBİZDE ailesi  20 yıllık eğitim tecrübesi ile ”öğrenciye yönelik” program ve rehberlik uygulayarak başarınıza başarı katıyoruz.

Öğrenciler, ortalama 20 yıllık örgün eğitim hayatları boyunca zorlu sınavlara girmektedirler. Akademik gelecekleri için kritik öneme sahip bu sınavlara etki eden çeşitli faktörler vardır. Bunlar aile ilişkileri, arkadaşları, sınav zamanı bulunduğu psikolojik ve fizyolojik durumu olabilmektedir. Bu tür etkileri de aşarak bu sınavların üstesinden gelmek için profesyonel destek almak büyük bir öneme sahiptir.

Dersbizde ailesi olarak olarak 2006 yılından beri İstanbul’da; ilkokul, ortaokul, lise dersleri dahil olmak üzere LGS , TYT, AYT gibi sınavlara hazırlamak amacıyla özel ders vermekteyiz. Özel dersi dilerseniz evinizde veya ofisinizde birebir olarak alabilirsiniz.

DERSBİZDE, en uygun öğretmen ile en iyi eğitimi almanızı sağlamaktadır. Bu doğrultuda geniş öğretmen kadromuzla,  en uygun şekilde yapılanmış bulunuyoruz. 2006 yılından beri, odak noktamızda öğrencilerimizi ve hizmet kalitemizi bulundurarak sizlere özel ders vermeye devam ediyoruz.

Misyonumuza paralel olarak öğrencilerin ve velilerin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti sağlayıp, onları memnun etmek ve bu doğrultuda birlikteliğimizi sürdürebilmek nihai hedefimizdir.

+905530713685 numaramızdan bizi arayın

Whatsapp’tan mesaj atmak için tıklayın